Często zadawane pytania

Dziękujemy za zainteresowanie naszą imprezą. Poniżej podajemy pytania najczęściej zadawane przez uczestników imprez CR Moto:

1. Jaka jest procedura sprzedaży wejściówek na imprezy CR Moto?

- Wszystkie nowe osoby (kupujący) powinny najpierw zarejestrować się na daną imprezę na naszej stronie internetowej pod adresem www.crmoto.pl Jeśli impreza jest wyprzedana, osoba rejestrowana znajdzie się na liście oczekujących.
- Osoba sprzedająca (sprzedający) powinna przesłać na nasz adres e-mail (info@crmoto.eu), podając w nim nazwę (e-mail) sprzedającego oraz imię i nazwisko kupującego (imię, nazwisko i adres mailowy). Sprzedający zobowiązany jest również do dołączenia potwierdzenia płatności w celu ułatwienia jego identyfikacji.

Po wykonaniu powyższych czynności dokonujemy adnotacji w naszym systemie, a kupujący otrzymuje e-maila z potwierdzeniem płatności.

2. Jaki jest koszt zmiany uczestnika?

- Operacja taka jest bezpłatna.
- Zabrania się sprzedaży pojedynczych sesji lub części dnia. Dopuszcza się wyłącznie sprzedaż całego dnia lub dwóch.

3. Kiedy mogę wejść na tor przed imprezą?

- Zazwyczaj wejście na tor możliwe jest od godziny 19:00 dnia poprzedzającego imprezę. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat imprezy.

4. Gdzie mogę znaleźć zdjęcia z imprezy? Kiedy są one publikowane?

- Umieszczamy zdjęcia nieodpłatnie na naszej stronie na Facebooku - CR Moto.
- Zazwyczaj są one przesyłane bezpośrednio po otrzymaniu ich od fotografa.
- Na naszych komputerach nie posiadamy żadnych dodatkowych zdjęć oprócz tych umieszczonych na naszej stronie FB.
- W przypadku chęci otrzymania zdjęć w wyższej rozdzielczości, prosimy o skontaktowanie się z fotografem, którego dane są umieszczone zazwyczaj w naszym albumie.