Często zadawane pytania

Dziękujemy za zainteresowanie naszą imprezą. Poniżej podajemy pytania najczęściej zadawane przez uczestników imprez CR Moto:

1. Jaka jest procedura odsprzedaży wejściówek na imprezy CR Moto?

- Ważne. Bilet możesz przekazać dowolnej osobie, ale gdy do rozpoczęcia imprezy pozostały dwa dni, możesz sprzedać tylko osobie, która jedzie w tej samej grupie co Ty.
- Najpierw musisz sprawdzić na naszej stronie w menu "Moje wydarzenia", czy jest przycisk "Przeniesienie rejestracji". Jeśli to widzisz, możesz odsprzedać bilet. Jeśli nie ma takiego przycisku, napisz do nas e-mail, a my dokonamy pełnego zwrotu za Ciebie. CR Moto ma zawsze prawo odkupić bilet od uczestnika zwracając pełną kwotę, która została zapłacona. 
- Wszystkie nowe osoby (kupujący) powinny najpierw zarejestrować się na daną imprezę na naszej stronie internetowej pod adresem www.crmoto.pl Jeśli impreza jest wyprzedana, osoba rejestrowana znajdzie się na liście oczekujących.
- Osoba, która sprzedaje (sprzedawca) musi wejść na naszą stronę i zalogować się. W menu "Moje wydarzenia" znajdujesz przycisk „Przepisanie rejestracji”, pod którym należy wpisać adres e-mail kupującego.
- Po zmianie uczestnika obie osoby (sprzedawca i kupujący) znajdą zmieniony status rejestracji w menu Moje wydarzenia. Sprzedający będzie miał status „Anulowany”, kupujący „Opłacony”.

2. Jaki jest koszt zmiany uczestnika?

- jest bezpłatny gdy uczestnicy dokonują tego samodzielnie za pośrednictwem naszego systemu.  W przypadku zmian dokonanych przez naszych pracowników lub zmiany grupy, wówczas obowiązuje opłata 50 euro za jedną zmianę.
- zabrania się sprzedaży pojedynczych sesji lub części dnia. Dopuszcza się wyłącznie sprzedaż całego dnia lub dwóch.

3. Kiedy mogę wejść na tor przed imprezą?

- Zazwyczaj wejście na tor możliwe jest od godziny 19:00 dnia poprzedzającego imprezę. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat imprezy.

4. Gdzie mogę znaleźć zdjęcia z imprezy? Kiedy są one publikowane?

- Umieszczamy zdjęcia nieodpłatnie na naszej stronie na Facebooku - CR Moto.
- Zazwyczaj są one przesyłane bezpośrednio po otrzymaniu ich od fotografa.
- Na naszych komputerach nie posiadamy żadnych dodatkowych zdjęć oprócz tych umieszczonych na naszej stronie FB.
- W przypadku chęci otrzymania zdjęć w wyższej rozdzielczości, prosimy o skontaktowanie się z fotografem, którego dane są umieszczone zazwyczaj w naszym albumie.

5. Czy mogę anulować wydarzenie i odzyskać pieniądze?

Anulowanie 30 dni lub więcej wypowiedzenia:
Pełny zwrot - nota kredytowa. Pełny zwrot kosztów następuje dopiero po otrzymaniu od uczestnika wiadomości e-mail z prośbą o zwrot.
Rezygnacje z wyprzedzeniem krótszym niż 30 dni:
Bez zwrotu, bez noty kredytowej. Jedyna opcja to - Zmiana Uczestnika.
 
6. Czy mogę otrzymać voucher lub wykorzystać pieniądze na inne wydarzenia, jeśli poinformuję o tym, gdy do wydarzenia pozostało mniej niż 30 dni?
Jeżeli do imprezy pozostało mniej niż 30 dni to organizator NIE przyjmuje w tym terminie już zwrotów wejściówki, nie wystawia vouczerów ani nie przeksięgowuje środków na inne imprezy. W tym czasie uczestnik może odsprzedać swój bilet- sprawdź inne pytania.
 
7. Nie otrzymałem potwierdzenia płatności, czy możesz mi je wysłać?

Czasami dostawcy e-maili blokują nasze e-maile z powodu wrażliwych informacji, które w nich wysyłamy (informacje o płatności). Najpierw zalecamy sprawdzenie swojego "Spamu". Jeśli nic tam nie znalazłeś, możesz sprawdzić status swojej rejestracji w menu "Moje wydarzenia" na naszej stronie. Jeśli status to „Opłacony”, nie musisz się o nic martwić i po prostu przyjdź na wydarzenie. Niestety nie możemy ponownie wysłać potwierdzenia.
Jeśli zapłaciłeś i nie otrzymasz od razu potwierdzenia, daj nam kilka dni na sprawdzenie banku i odnotowanie w naszym systemie.

7. Gdzie znajdę czasy okrążeń po imprezie

Podczas wydarzenia wszystkie swoje czasy okrążeń można znaleźć na stronie https://lapbylap.eu. Po zakończeniu wydarzenia możesz znaleźć wszystkie czasy okrążeń ze wszystkich wydarzeń na naszej stronie w menu Moje wydarzenia.
 
8. Jak mogę zarezerwować boxy na imprezy CR Moto
 
Po dokonaniu płatności zaloguj się na naszej stronie i przejdź do menu Moje wydarzenia. Znajduje się tam przycisk rezerwacji boksu, za pomocą którego można zarezerwować (odwolac) cały boks lub miejsce w boksie zbiorczym. Niestety nie można wybrać miejsca w boksie, jest ono przydzielane automatycznie.
Ceny boksow można znaleźć na naszej stronie internetowej.  Wystarczy kliknąć nazwę toru, aby wyświetlić wszystkie dodatkowe informacje.