Często zadawane pytania

Dziękujemy za zainteresowanie naszą imprezą. Poniżej podajemy pytania najczęściej zadawane przez uczestników imprez CR Moto:

1. Jaka jest procedura odsprzedaży wejściówek na imprezy CR Moto?

- Ważne. Bilet możesz przekazać dowolnej osobie, ale gdy do rozpoczęcia imprezy pozostały dwa dni, możesz sprzedać tylko osobie, która jedzie w tej samej grupie co Ty.
- Wszystkie nowe osoby (kupujący) powinny najpierw zarejestrować się na daną imprezę na naszej stronie internetowej pod adresem www.crmoto.pl Jeśli impreza jest wyprzedana, osoba rejestrowana znajdzie się na liście oczekujących.
- Osoba, która sprzedaje (sprzedawca) musi wejść na naszą stronę i zalogować się. W menu "Moje wydarzenia" znajdujesz przycisk „Przepisanie rejestracji”, pod którym należy wpisać adres e-mail kupującego.

Po wykonaniu powyższych czynności dokonujemy adnotacji w naszym systemie, a kupujący otrzymuje e-maila z potwierdzeniem płatności.

2. Jaki jest koszt zmiany uczestnika?

- Operacja taka jest bezpłatna.
- Zabrania się sprzedaży pojedynczych sesji lub części dnia. Dopuszcza się wyłącznie sprzedaż całego dnia lub dwóch.

3. Kiedy mogę wejść na tor przed imprezą?

- Zazwyczaj wejście na tor możliwe jest od godziny 19:00 dnia poprzedzającego imprezę. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat imprezy.

4. Gdzie mogę znaleźć zdjęcia z imprezy? Kiedy są one publikowane?

- Umieszczamy zdjęcia nieodpłatnie na naszej stronie na Facebooku - CR Moto.
- Zazwyczaj są one przesyłane bezpośrednio po otrzymaniu ich od fotografa.
- Na naszych komputerach nie posiadamy żadnych dodatkowych zdjęć oprócz tych umieszczonych na naszej stronie FB.
- W przypadku chęci otrzymania zdjęć w wyższej rozdzielczości, prosimy o skontaktowanie się z fotografem, którego dane są umieszczone zazwyczaj w naszym albumie.

5. Czy mogę anulować wydarzenie i odzyskać pieniądze?

Z powodu wybuchu koronawirusa pojawiły się nadzwyczajne okoliczności. Niektóre wydarzenia mogą zostać anulowane z powodu ograniczeń, które zostały już zaimplementowane lub mogą zostać zaimplementowane przez władze w przyszłości. CR Moto zapłaciło już za tory za wiele nadchodzących wydarzeń, dlatego pełny zwrot kosztów dla naszych uczestników nie jest w tym momencie możliwy, ponieważ spowodowałoby to dramatyczny szok finansowy, który niewątpliwie wpłynąłby na nasze możliwości ewolucji w tym roku w bardzo negatywny sposób. Niemniej jednak możemy zapewnić, że w żadnym wypadku twoje pieniądze nie zostaną utracone. Jeśli z powodu okoliczności siły wyższej (zamknięte granice, kwarantanna itp.) nie będzie możliwe zorganizowanie imprezy, wówczas takie wydarzenie (wraz ze wszystkimi rejestracjami i płatnościami) zostanie przeniesione na inną datę. Wszyscy uczestnicy, którzy zarejestrowali się na to wydarzenie, zostaną odpowiednio poinformowani o zmianach przez e-mail.

6. Jak mogę wykorzystać pieniądze z przełożonego lub odwołanego wydarzenia?

Jeśli zorganizowanie wydarzenia będzie niemożliwe, wówczas takie wydarzenie (wraz ze wszystkimi rejestracjami i płatnościami) zostanie przeniesione na inną datę. Wszyscy uczestnicy, którzy zarejestrowali się na to wydarzenie, zostaną odpowiednio poinformowani o zmianach przez e-mail.
Jeśli nowa data wydarzenia Ci nie odpowiada, będziesz mógł przenieść swoją płatność na inne wydarzenie CR Moto w 2020 r. W takim przypadku będziesz musiał anulować bieżąca rejestracje i dokonać nowej rejestracji na wydarzenie które wybierzesz w zamian. Będziesz także musiał wysłać wiadomość e-mail na adres info@crmoto.eu z prośbą o przeniesienie płatności na wybrane wydarzenie. Rejestracja z nowa datą może zostać anulowana nie później niż 30 dni przed wydarzeniem.
Aby sprawdzić rzeczywisty status rejestracji, zaloguj się na stronie www.crmoto.eu i sprawdź folder „Moje wydarzenia” z menu.